Bugun...
Bizi izleyin:ALBARAKA’NIN “GELECEĞE DEĞER KAT PROJESİ” PLATİN ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ

Tarih: 26-12-2019 01:09:46 + -


Türkiye’nin ilk katılım bankası Albaraka Türk, 21. yüzyılın en önemli becerileri arasında gösterilen yenilikçi düşünmeyi genç kuşaklara zihinsel bir kültür olarak aktarmayı amaçlayan “Geleceğe Değer Kat Projesi” ile, Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği tarafından “Nitelikli Eğitim” kategorisinde Platin ödülüne layık görüldü.


ALBARAKA’NIN “GELECEĞE DEĞER KAT PROJESİ” PLATİN ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ

 

OBJEKTİFTÜRKİYE(Haber Merkezi) Türkiye’nin ilk katılım bankası Albaraka Türk, kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle eğitimde de geleceğe değer katmaya devam ediyor. 21. yüzyılın en önemli becerileri arasında gösterilen yenilikçi düşünmeyi genç kuşaklara zihinsel bir kültür olarak yerleştirmeyi amaçlayan Albaraka Türk, “Geleceğe Değer Kat Projesi” ile, Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği tarafından Nitelikli Eğitim kategorisinde Platin ödülüne layık görüldü.

Özel sektör, sivil toplum, kamu ve akademik dünyanın önde gelen sosyal sorumluluk gönüllülerinin katılımı ile 2005 yılında kurulan Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği, 24 Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirdiği 11. Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi’nde, topluma yarar sağlayan, değer katan projeleri 5 ayrı kategoride ödüllendirdi. Fırsatlara erişim noktasında dezavantajlı durumda olan Türkiye’nin farklı şehirlerindeki binlerce öğrenciye ulaşarak, zekânın etkin kullanımı, kolay ve hızlı öğrenme yöntemleri, akıl ve zekâ oyunları konularında eğitimler gerçekleştiren Albaraka Türk, “Geleceğe Değer Kat Projesi” ile, “Platin” ödülünün sahibi oldu.

 

Aldıkları bu ödülden son derece mutlu olduklarını belirten Albaraka Türk Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çetin, “Albaraka Türk olarak, kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarımız kapsamında eğitim, sağlık, çevre ve hassas gruplara yönelik, topluma fayda sağlayacak projeler gerçekleştiriyoruz. Türkiye'nin gelecek nesillerine akademik, kültürel ve zihinsel destek sağlamak konusundaki motivasyonumuz göz önünde bulundurulduğunda; sürdürülebilir, ölçülebilir ve kalıcı kazanımlar sunan Geleceğe Değer Kat Projesi bizim için çok kıymetli. “Eğitimde fırsat eşitliği” ve “nitelikli eğitim” mottosuyla yola çıktığımız projemizde, özellikle öğrencilerimizin bilişsel kazanımlarına katkı sağlamaya odaklanıyoruz. Projeyle, ulaştığımız okullardaki öğrencilere eğitimler verdik, akıl ve zekâ oyunları hediye ettik. Bunun yanı sıra kılavuz müfredat paylaşarak öğretmenlerimize de rehberlik sağladık. Ayrıca, Albaraka Türk’ün YouTube kanalında paylaştığımız akıl ve zeka oyunları videoları ile projeye sürdürülebilir bir boyut kazandırdık” açıklamasında bulundu.

 Kaynak: objektiftürkiye

Bu haber 891 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Ekonomi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
1181 Okunma
1071 Okunma
1054 Okunma
967 Okunma
938 Okunma
922 Okunma
899 Okunma
897 Okunma
452 Okunma
440 Okunma
406 Okunma
396 Okunma
2966 Okunma
2805 Okunma
2721 Okunma
2584 Okunma
2427 Okunma
2384 Okunma
2364 Okunma
2347 Okunma
2303 Okunma
2277 Okunma
2271 Okunma
1509 Okunma
SON YORUMLANANLAR
 • HABERLER
 • VİDEOLAR
 • YAZARLAR
FOTO GALERİ
 • Atatürk
  Atatürk
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Haber Paketleri Tv Reklamı
  Haber Paketleri Tv Reklamı
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Osmanlı
  Osmanlı
VİDEO GALERİ
YUKARI