Bugun...
Bizi izleyin:Beykoz Üniversitesi’nde uzaktan yüksek lisans eğitimleri başlıyor

Tarih: 28-08-2019 22:47:18 + -


Beykoz Üniversitesi, "Hem işim aksamasın hem de yüksek lisans yapayım" diyenler için kapılarını sonuna kadar açtı.


Beykoz Üniversitesi’nde uzaktan yüksek lisans eğitimleri başlıyor

OBJEKTİFTÜRKİYE(Haber Merkezi)Beykoz Üniversitesi, "Hem işim aksamasın hem de yüksek lisans yapayım" diyenler için kapılarını sonuna kadar açtı. İşletme Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans ile Uluslararası Ticaret ve Lojistik Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans programlarını açan Beykoz Üniversitesi, başvuracak adaylarda ALES ve dil puanı şartı da aramıyor. 
 

Günümüzde, ulusal, bölgesel ve uluslararası iş ortamında varlıklarını başarıyla sürdüren işletmelerin, her şeyden önce vizyon sahibi, güçlü bilgi birikimi, beceri ve deneyimi olan nitelikli insan kaynaklarına sahip olduğu açıkça görülmektedir. Beykoz Üniversitesi, bu ihtiyacı karşılayabilmek adına yeni eğitim - öğretim döneminde ilk öğrencilerini alacağı İşletme Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans ile Uluslararası Ticaret ve Lojistik Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans programlarını açtı. Böylece, işletmelerin ihtiyaç duyduğu, küresel dünyanın ihtiyaçlarına cevap verebilecek bilgi ve beceri ile donatılmış nitelikli insan gücü gereksiniminin karşılanabilmesi amaçlanıyor. Güz döneminde bu programların her birine 50 öğrenci alınması planlanıyor.
 
 
Çalışanlar için büyük fırsat
Zaman ve yer sınırlarını ortadan kaldıran uzaktan eğitim ile öğrenciler derslerini kendilerine en uygun zaman ve yerde izleyebiliyorlar. Özellikle çalışan ancak yüksek lisans yapmak isteyen kişiler için çok iyi bir seçenek oluyor.
Uzaktan eğitim derslerinde tecrübeli olan ve uzun süredir bu sistemle ön lisans programlarını başarıyla yürüten Beykoz Üniversitesi'nde örgün eğitime dayalı programlarda da bazı dersler uzaktan eğitim, bazıları da kısmen uzaktan şeklinde yürütülüyor. Dersler, Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi'nin sağladığı altyapı ve teknik destek ile bu alanda deneyimli öğretim üyeleri tarafından veriliyor. Programlara 4 yıllık herhangi bir yükseköğretim kurumunun bir bölümünden lisans diploması almış olanlar başvurabiliyor. Lisans derecesinin belirli bir dalda olması gerekmiyor. Yabancı dil, not ortalaması ve ALES koşulu da aranmıyor. Üniversite, yüksek lisans programlarını İşletme, Uluslararası Ticaret ve Lojistik, İş ve Örgüt Psikolojisi, Yapı Yönetimi, İletişim Tasarımı gibi iş dünyasının gereksinim duyduğu alanlarda oluşturuyor.
Ek indirimler uygulanıyor
Başvurular, Beykoz Üniversitesi web sayfasındaki online başvuru formu doldurularak yapılıyor. Online başvuru sırasında diploma, transkript ve kısa özgeçmiş yüklenmesi zorunlu olup bu belgelerin orijinalleri kayıt sırasında isteniyor. Online başvuru formunu eksiksiz dolduran adaylar kendilerine bildirilen yer, tarih ve saatte sınav veya mülakata alınıyorlar. Programa kabul edilen öğrencilere, kurumlarda çalışanlara, Beykoz Üniversitesi mezunlarına ve Beykoz Üniversitesi çalışanlarına ek indirimler uygulanabiliyor. Öğrenim ücreti de taksitler halinde ödenebiliyor.
Kaynak: objektiftürkiye

Bu haber 1503 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Üniversiteler Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
229 Okunma
204 Okunma
194 Okunma
116 Okunma
115 Okunma
113 Okunma
113 Okunma
112 Okunma
112 Okunma
110 Okunma
108 Okunma
106 Okunma
1698 Okunma
1682 Okunma
1514 Okunma
1447 Okunma
1391 Okunma
1171 Okunma
911 Okunma
788 Okunma
733 Okunma
731 Okunma
687 Okunma
531 Okunma
6080 Okunma
5860 Okunma
5577 Okunma
5281 Okunma
5066 Okunma
4952 Okunma
3092 Okunma
2847 Okunma
2751 Okunma
2625 Okunma
1956 Okunma
1910 Okunma
SON YORUMLANANLAR
 • HABERLER
 • VİDEOLAR
 • YAZARLAR
FOTO GALERİ
 • Atatürk
  Atatürk
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Haber Paketleri Tv Reklamı
  Haber Paketleri Tv Reklamı
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Osmanlı
  Osmanlı
VİDEO GALERİ
YUKARI