Bugun...
Bizi izleyin:EKONOMİK KRİZ YOK MU DİYORSUNUZ ?

Tarih: 02-10-2018 20:50:35 + -


DYP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI VE PARTİ SÖZCÜSÜ KEMAL ABDULLAHOĞLU GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞEN BİR AÇIKLAMA YAPTI . EKONOMİK KRİZ YOK MU DİYORSUNUZ ? O HALDE 5 GÜN İÇİN ÜLKEDE KREDİ KARTI KULLANIMI DURDURULSUN GÖRELİM !


EKONOMİK KRİZ YOK MU DİYORSUNUZ ?

 
 
 
OBJEKTİFTÜRKİYE(Haber Merkezi) DOĞRU YOL PARTİSİ Genel Başkan Yardımcısı ve Parti sözcüsü Kemal ABDULLAHOĞLU gündeme bomba gibi düşen bir açıklama yaptı.
Abdullahoğlu açıklamasında;''Kredi kartı kullanımı beş gün için sınırlandırılsın yada  durdurulsun , görelim bakalım ülkede  ekonomik kriz var mı yok mu '' dedi.
 
Abdullahoğlu şöyle devam etti :
 
''Türk lirasının dolar karşısında on ayda % 80 oranında değer kaybettiği yani 80 milyon yurttaşın
aynı oranda yoksullaştığı bir süreçte AKP Genel Başkanı ve ilgili bakanların '' kriz yoktur bu gelişmeler manipülasyondur hatta Türkiye dışarıdan ekonomik saldırı altındadır ''  diyebilmeleri çok düşündürücüdür . ''
 
'' İşsizlik ve enflasyonun tavan yaptığı , bir çok dev kuruluşun iflas yada konkordato ilan ettiği, liranın yabancı paralar karşısında rekor düzeyde değer kaybettiğini vatandaş görmüyor mu ?
470 milyar dolar dış borç ve Merkez bankasındaki döviz rezervi eksikliğini bilmeyen var mı ?
 
Böyle bir durumda bile AKP yönetiminin her şeyi güllük gülistanlık göstermeye çalışıp bir de tüm sorumluluğu '' dış güçlere '' yüklemesi ise devlet ciddiyeti ile bağdaşmamaktadır .
 
Ayrıca ,bu iddialarına inanıyorlarsa , vatandaşın günü kurtarma adına kulağına kadar borçlanarak yaşamını sürdürmeye çalıştığı bu dönemde örneğin, sadece beş gün için kredi kartı kullanımını durdurulsun , bakalım görelim ekonomik  kriz var mı , yok mu ? ''
 
Bugün, 2 buçuk TL tutan bir  alışverişinde bile kredi kartı kullanmak durumunda olan bir kesimin var olduğunun AKP farkında mı  ?
 
Yıllardır cebindeki kredi kartlarına takla üstüne takla attırarak, borcu borçla ödeyip tekrar borçlanarak yaşamak zorunda bırakılan  geniş kesimler beş günlük geçici  kredi kartı kullanım sınırlamasında evlerine kapanıp, çarşı pazara çıkamaz hale gelmeyeceğini kim garanti edebilir ? Arabasının benzinini kaç kişi iki kez üst üste cebindeki nakit para ile doldurabilir ? ''
 
DYP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Kemal Abdullahoğlu açıklamasını şu sözlerle bitirdi :
 
'' Resmi verilere göre dört kişilik bir aile için yoksulluk sınırının  aylık 6196,00 lira olduğu Türkiye'de ekonomik kriz yoktur diyenleri , pembe hayallerinden uyandırmak ancak böyle mümkün olacak  ''dedi.
 
 Kaynak: objektiftürkiye

Bu haber 9362 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Politika Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
743 Okunma
730 Okunma
711 Okunma
692 Okunma
672 Okunma
671 Okunma
662 Okunma
629 Okunma
569 Okunma
516 Okunma
509 Okunma
426 Okunma
3387 Okunma
3374 Okunma
3270 Okunma
3127 Okunma
2831 Okunma
2675 Okunma
2622 Okunma
2395 Okunma
2387 Okunma
2234 Okunma
2101 Okunma
1767 Okunma
SON YORUMLANANLAR
 • HABERLER
 • VİDEOLAR
 • YAZARLAR
FOTO GALERİ
 • Atatürk
  Atatürk
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Haber Paketleri Tv Reklamı
  Haber Paketleri Tv Reklamı
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Osmanlı
  Osmanlı
VİDEO GALERİ
YUKARI