Bugun...
Bizi izleyin:P&G Kızılay tarafından 3’üncü kez Madalya ile ödüllendirildi

Tarih: 14-06-2019 22:14:05 + -


Türk Kızılay’ının kuruluşunun 151’inci yılında düzenlenen Kızılay Bağışçıları Madalya Töreni’ninde Procter & Gamble Platin Madalya ile onurlandırıldı.


P&G Kızılay tarafından 3’üncü kez Madalya ile ödüllendirildi

 

OBJEKTİFTÜRKİYE(Haber Merkezi) Türk Kızılay’ının kuruluşunun 151’inci yılında düzenlenen Kızılay Bağışçıları Madalya Töreni’ninde Procter & Gamble Platin Madalya ile onurlandırıldı. Düzenlenen gecede P&G Türkiye ve Kafkaslar Kurumsal İletişim Başkanı Ayça Turgay’a ödülünü Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık ve Sağlık Bakanı Sayın Dr. Fahrettin Koca takdim etti.

 

Ariel, Fairy, Pantene, Head&Shoulders, Prima, Orkid, İpana, Gillette gibi markaları ile tüm dünyada 182 yıldır yaşamları iyileştiren ve 32 yıldır da Türkiye’de faaliyet gösteren P&G, son 4 yılda Kızılay’a bugüne 1,5 milyondan fazla ürün bağışı yaptı.

 

Türkiye’de hızlı tüketim sektörünün lideri olan ve markalarıyla yıllardır tüketicilerinin yaşamlarına değer katan Procter & Gamble (P&G), Türk Kızılay’ının kuruluşunun 151’inci yılında düzenlenen Kızılay Bağışçıları Madalya Töreni’ninde ödüllendirildi. Türk Kızılay’ına bağış yapanların ödüllendirildiği törende Procter & Gamble Platin Madalya ile onurlandırılırken P&G adına madalyayı Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık ve Sağlık Bakanı Sayın Dr. Fahrettin Koca’nın elinden P&G Türkiye ve Kafkaslar Kurumsal İletişim Başkanı Ayça Turgay aldı.

 

Törende madalya alan P&G’nin Kızılay’la olan işbirliği başlangıcı ise 2015 yılına dayanıyor. P&G’nin Kızılay’la attığı adım; başta 20.000 adet diş macununun, diş fırçasının ve ağız temizleme suyunun öğrencilere bağışlanmasını kapsarken projenin bugün geldiği boyut ise ulaşılan kitlenin genişliğiyle dikkat çekiyor. Ortak hareket edilen projede 4 yıllık yoğun çalışmalar sonucu 1.734.475 adet hijyen ve bakım ürünü; öğrenci, ihtiyaç sahipleri ve mültecilerle buluştu.

 

Gecede P&G adına ödül alan P&G Türkiye ve Kafkaslar Kurumsal İletişim Başkanı Ayça Turgay ise hayata geçirdikleri projelerde başlıca hedeflerinin topluma katkı olduğunu vurgulayarak “Kızılay ile Türkiye’de ve dünyada, insanların yaşamlarına dokunmak ve iyileştirmek için pek çok işbirliğimiz oldu. Gerçekleştirdiğimiz desteklerin ve bağışların, Kızılay aracılığıyla en doğru yere en doğru zamanda ulaşacağından hep emin olduk. Bu kapsamda hayata geçirdiğimiz ortak çalışmaların sonucunda ise sadece Türk toplumunun değil; tüm dünyanın takdirini kazanan Kızılay tarafından Platin Madalya ile onurlandırılmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

 
Kaynak: objektiftürkiye

Bu haber 805 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Ekonomi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
263 Okunma
237 Okunma
219 Okunma
216 Okunma
209 Okunma
203 Okunma
195 Okunma
191 Okunma
187 Okunma
182 Okunma
174 Okunma
171 Okunma
802 Okunma
793 Okunma
752 Okunma
736 Okunma
731 Okunma
672 Okunma
657 Okunma
652 Okunma
639 Okunma
564 Okunma
542 Okunma
472 Okunma
SON YORUMLANANLAR
 • HABERLER
 • VİDEOLAR
 • YAZARLAR
FOTO GALERİ
 • Atatürk
  Atatürk
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Haber Paketleri Tv Reklamı
  Haber Paketleri Tv Reklamı
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Osmanlı
  Osmanlı
VİDEO GALERİ
YUKARI