Bugun...
Bizi izleyin:Proterra Cosmetics Ceosu Uğur Aslan: “Gür Bir Sakala Sahip Olmak Artık Zor Değil”

Tarih: 17-11-2020 13:30:00 + -


Proterra Cosmetics CEO’su Uğur Aslan, sakalı az ve seyrek çıkan erkeklerin sakal bakım serumu ile bu dertten kurtulmalarının mümkün olduğunu söyledi.


Proterra Cosmetics Ceosu Uğur Aslan: “Gür Bir Sakala Sahip Olmak Artık Zor Değil”

Erkeklerin, en değer verdiği görüntü aksesuarlarının sakal olduğunu belirten Aslan, genç yaşlardan itibaren her erkeğin, gür ve sağlıklı sakala sahip olmak istediğini seyrek ve cansız görünüme sahip sakalların ciddi bir sıkıntı kaynağı olarak görüldüğüne dikkat çekti. Ürettikleri sakal serumu sayesinde istenilen gür sakal görüntüsünü elde etmenin mümkün olduğunu vurgulayan Aslan, “Söz konusu sakal olduğunda erkekler bunu büyük bir problem haline getirebiliyor. Oysa çözüm ellerinin altında. Sakal bakım serumları düzenli bir şekilde uygulandığı zaman çok olumlu sonuçlar alınabiliyor. Üretimini yaptığımız Proterra Sakal Bakım Serumu, içeriğinde yer alan doğal özler sayesinde, sakal köklerini besler. Bu sayede sakalları kalınlaştırarak, daha yoğun bir görün elde edilmesine yardımcı olur. Serumun kullanılması ile daha yoğun bir görünüm elde etmek aslında oldukça kolaydır” açıklamalarında bulundu.

Serumun ayrıca mevcut sakalların dökülmesini de engellediğini söyleyen Aslan, “Pek çok farklı nedenle erkeklerin sakalları dökülür. Özellikle mevsimsel değişiklikler stres ya da düzensiz beslenme alışkanlıkları sakalın seyrek bir yapıya dönüşmesinde en etkili nedenler arasında yer almaktadır. Sakal serumu, kökleri beslediği için bu olumsuz durumların da önüne geçmiş olur veya etkilerini azaltır” şeklinde konuştu.

Sakal serumlarının içeriği ve etkileri hakkında da ayrıntılı bilgiler veren Aslan, şöyle devam etti;

“Serumlar cildin nem dengesini eşitler ve cilt kuruluğu yüzünden ortaya çıkan dökülmelerin önüne geçer. Ayrıca yeni sakal çıkarma özelliğine de sahiptir. Bunu kökleri besleme özelliği ile yapabilmektedir” ifadelerini kullandı. Aslan, “Sakal bakım serumu yalnızca sakallara değil aynı zamanda uygulanan bölgenin cilt yapısına olumlu etki yapar, cildi besler. Cilt problemleri yaşayan kişilere de sakal serumu kullanmalarını öneriyoruz. Sakalda yaşanan kepeklenmelerin de önüne bu serum sayesinde geçilebileceği gibi sivilcelenme sorununu da engeller”

Sakal bakım serumu uygulama rehberi

Sakal serumu kullanmak isteyenler için tavsiyelerde de bulunan Aslan, “Serumun mutlaka temiz sakala uygulanmasını öneriyoruz. Yeterli miktarda serum ele damlatıldıktan sonra sakallara kökten uca uygulayarak masaj yapın. Bu sayede serumun cilde iyice nüfuz ettiğinden emin olun. Serum uygulandıktan sonra yaklaşık bir saat boyunca yüzünüzü yıkamayın. Ürünün düzenli kullanımı etkisinde de artış olmasını sağlayacaktır” şeklinde konuştu.
Kaynak: İHA

Bu haber 795 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER HATAY Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
213 Okunma
193 Okunma
189 Okunma
187 Okunma
170 Okunma
159 Okunma
116 Okunma
115 Okunma
108 Okunma
106 Okunma
105 Okunma
103 Okunma
915 Okunma
886 Okunma
830 Okunma
797 Okunma
785 Okunma
685 Okunma
665 Okunma
519 Okunma
427 Okunma
419 Okunma
406 Okunma
267 Okunma
3950 Okunma
3017 Okunma
1984 Okunma
1656 Okunma
1578 Okunma
1557 Okunma
1520 Okunma
1512 Okunma
1454 Okunma
1449 Okunma
1434 Okunma
1406 Okunma
SON YORUMLANANLAR
 • HABERLER
 • VİDEOLAR
 • YAZARLAR
FOTO GALERİ
 • Atatürk
  Atatürk
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Haber Paketleri Tv Reklamı
  Haber Paketleri Tv Reklamı
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Osmanlı
  Osmanlı
VİDEO GALERİ
YUKARI